XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 20.3.2020
Vážení přátelé cyklistiky a běhu,
v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a v souladu s dalšími nařízeními Vlády RUŠÍME jarní variantu seriálu Bahno 2020 a připravujeme přesun akce (všech tří závodů) na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Sledujte, prosím, v následujících dnech a týdnech tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Fotogalerie / reportáže / video

Přivítáme, pokud nám zašlete na adresu webmastera (webmaster@ambike.com) fotografie ze závodu, videozáznam, reportáž nebo odkazy na stránky s nimi.

Zpět na seznam

Report Podzimní Bahno 2009

Napsali nebo četli jste zajímavý článek o Bahně? Zašlete na adresu webmastera odkaz na něj!

Časovka v tisku

Karlovarské cyklisty čeká loučení se sezonou

Karlovy Vary – Místo už zapomenutého výročí VŘSR se bude v sobotu slavit konec karlovarské cyklistické sezony. Jako každoročně v ´Bahně´.

´Závěrečná´ karlovarských cyklistů bude mít tradiční podobu MTB časovky jednotlivců, kterou pořádá sdružení A.M.bike no limits na víceméně standardní trati se startem a cílem v Čankově. Závod je vypsán jako veřejný pro všechny kategorie a jede se na 6,6 kilometru dlouhém okruhu s převýšením 190 metrů.

Časový program startů: od 10.30 vložený závod dětí do 9 let na 0,5 km, od 11.00 intervalové starty kategorií žactva na jeden okruh a od dvanácti hodin intervalové starty dospělých na dva okruhy.

Přihlášky od 10.00 a nejpozději půl hodiny před startem kategorie na místě startu, na louce cca dvě stě metrů od konečné MHD č. 9 v Čankově.

6.11. 2009 Jiří Linhart Karlovarský deník

Ohlasy

Pozvánka na stránkách Bikeri.cz

Report Jáji Vnukové na stránkách Topesco.com

Zpět na seznam

© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 303725 visits ↑↑↑