XC seriál BAHNO

Aktuality

RSS

16.04.2018 16:49

vysledkyA máme tu výsledky a první fotky z finálového závodu na Čankově, kterého se zúčastnila bezmála osmdesátka statečných. A ti nelitovali - počasí tak akorát, trať ideální, ceny bohaté a závěrečný mejdan veselý. Letošní ročník zaznamenal opět pěknou účast - pomyslná cílová páska byla proťata více než čtyřistakrát
Ještě pár dní sledujte web závodu, budou přibývat fotky a videa. Zachovejte nám přízeň a přimhuřte oko nad případnými nedostatky, nejsme (zatím) mistrovství světa 
Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou na našem červnovém bikemaratonu, případně na podzimním Bahně!

13.04.2018 11:21

křížekJIŽ ZÍTRA - časovka v Čankově se vším, co k ní patří. Už se na vás těší stoupání ke Křížku, pasáž nad Bílou skálou, Parapet a hlavně Arschloch  Trať je od dnešních 11:00 vyznačena a zbavena překážek (děkujeme Honzovi Toufarovi za pomoc při značení), takže ani nováčci při tréninku nezabloudí. Prostě paráda.
Počasí má být velmi příznivé, tak zvedněte kostry a ráno tradá na prezentaci, protože letošní jarní série vrcholí!

09.04.2018 17:53

vysledkyPřinášíme výsledky a první fotky ze třetího závodu na Letním kině, kde si dřinu v nádherném počasí užila bezmála stovka účastníků.

06.04.2018 14:20

sunshineTrať třetího závodu je čerstvě vyznačena. Provedli jsme malou změnu - neprojíždí se zastávkou lanovky Jelení skok z důvodu uzavření můstku nad ní po nedávných polomech. Namísto toho se odbočí před zastávkou vlevo a po žluté značce přes rozcestí Pod Dianou se vrátíte k Chopinově chatě, odkud už je vše při starém. Těšíme se v super počasí zítra!!!

02.04.2018 12:20

vysledkyA máme tu výsledky a fotky z druhého závodu na Třech křížích, kde se v (navzdory předpovědím) překvapivě pěkném počasí sešla stovka účastníků. Další sobota bude ve znamení zápolení v neméně příznivých podmínkách na mistrovské trati v okolí rozhleden Diana a Karlova vyhlídka. Okruh o délce necelých 4,5 kilometru s převýšením bezmála 300 metrů prověří každého šílence beze zbytku. Pokud přežijete "Letňák", tak přežijete všechno, co vás tuto sezónu potká kamkoliv přijedete! Nevěříte? Zeptejte se pamětníků. Těšíme se na viděnou u Letního kina, kam jsme objednali téměř letní podmínky.
© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2018 | admin | 1 on-line  | 262926 visits ↑↑↑