XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 22.4.2020
Milí přátelé cyklistiky a běhu,
ze zřejmých důvodů PŘESOUVÁME letošní seriál Bahno 2020 na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována. Termíny jsme určili na 24.10., 31.10. a 7.11. 2020.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod na jaře těšili, přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Doufáme, že si v nepřeberném množství sportovního vyžití, které se na vám sklonku léta a na podzim vyskytnou, uděláte čas na tuto tradiční karlovarskou "kultovku". My jako pořadatelé jsme připraveni napřít všechny síly k tomu, abychom letošní objektivní negativa zvrátili v pozitiva a vytvořili pro vás nezapomenutelný ročník, o kterém se bude ještě dlouho vyprávět. Sledujte, prosím, v následujících měsících tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Počasí

V Karlových Varech máme už odzkoušené, že celostátní předpovědi počasí jsou pro tuto oblast nepřesné, takže s úspěchem využíváme zahraniční zdroje. Více na www.yr.no nebo na www.wetteronline.de.
Níže domácí zdroje.

Příštích 48 hodin:

TIP !!! Podrobná dlouhodobá předpověď pro Karlovy Vary

Předpověď

meteoblue

Webkamera - centrum Karlovy Vary© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 310717 visits ↑↑↑