XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 20.3.2020
Vážení přátelé cyklistiky a běhu,
v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a v souladu s dalšími nařízeními Vlády RUŠÍME jarní variantu seriálu Bahno 2020 a připravujeme přesun akce (všech tří závodů) na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Sledujte, prosím, v následujících dnech a týdnech tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Fórum

RSS
5 příspěvků. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • zprávy z trati 3 křížů...
  4 odpovědi sbaleny  5
  userradek (pořadatel)
  28.03.2013, 20:10
  #permalink
  Po lehkém nakouknutí do dnešního téměř jarního lesa v okolí Tří křížů a Otovky si myslím, že kromě jedné ledové plotny je trať o dost lepší, než před týdnem...Pokud tedy nenasněží :-). Podrobné zprávy, případné změny na trati zítra po značení, které začne někdy před třetí, čímž vás samozřejmě nabádám k pátečnímu projetí a načtení trati. Zítra nebo v sobotu ahoj.

  • Re: zprávy z trati 3 křížů...
   userradek (pořadatel)
   29.03.2013, 04:17
   #permalink
   Jsem asi neměl psát, že nenasněží...

  • Re: zprávy z trati 3 křížů...
   userMFíca
   29.03.2013, 15:14
   #permalink
   Tos toho asi moc nezkoukl - můj dojem ze středy: až na pár příjemně zasněžených míst samý led a zvlášť chutný je ten, co se zrádně schovává pod listím nebo pod sněhovým popraškem... Samozřejmě trochu přeháním, ale na Linhartu těch superklouzavých míst snad ani tolik nebylo.  
   A nejlepší je to na konci sjezdu úvozem od Gogolova altánu - ve středu byl ten poslední úsek něco jako ledopád - ale snad by to šlo jet aspoň bokem nad úvozem.
   Každopádně to sněžení a obleva to nejspíš úplně změní, takže po startu uvidíme....

  • Re: zprávy z trati 3 křížů...
   1 odpověď sbalena  5
   userradek (pořadatel)
   29.03.2013, 20:41
   #permalink
   Co bylo včera, už není dnes... Kromě toho, že je trať vyznačená, tak napadnuvší sníh milosrdně překryl ta nejhorší místa. Sjezd pod Gogolovou chatou jsme s Danem zrušili (sice neradi, ale to fakt nebylo dobrý) a trasa povede tak, jak se jezdilo před pár lety. Dobrou zprávou pro každého je, že se nám podařilo nahradit část hnusného výjezdu po šotolinové cestě za Gogolovou chatou hravým až rozpustilým singltrackem... Suma sumárum myslím, že trať je připravena na zítřejší Bahno... Více v aktualitě za chvíli (cca 21:00).

   • Re: Re: zprávy z trati 3 křížů...
    userKamaradka
    24.06.2013, 21:35
    #permalink
    Ahoj rado .vidim ze na tom kole ti to porad jede dobre vid:)

© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 303730 visits ↑↑↑