XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 20.3.2020
Vážení přátelé cyklistiky a běhu,
v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a v souladu s dalšími nařízeními Vlády RUŠÍME jarní variantu seriálu Bahno 2020 a připravujeme přesun akce (všech tří závodů) na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Sledujte, prosím, v následujících dnech a týdnech tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

  • Výsledky bahnotlonu
    userRadek (pořadatel)
    24.03.2015, 09:07
    #permalink
    Ahoj k výsledkům bahnotlonu je třeba učiniti několik poznámek. Vzhledem k tomu, že letos jsme nevyhlašovali běžeckou část jako seriál, ale jako 4 samostatné závody a bahnotlon (běh a kolo dohromady) je spíše zatím neoficiální soutěž, pokusili jsme se vytvořit algoritmus, který porovná výkony napříč kategoriemi. Každá disciplína je tedy obodována (v zásadě jde o poměr vašeho času a průměrných časů dané kategorie) a součet těchto bodů dává vaše výsledné skore. Je nám jasné, že to úplně spravedlivé není, ale pro tento rok nám to promiňte.

© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 303727 visits ↑↑↑