XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 22.4.2020
Milí přátelé cyklistiky a běhu,
ze zřejmých důvodů PŘESOUVÁME letošní seriál Bahno 2020 na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována. Termíny jsme určili na 24.10., 31.10. a 7.11. 2020.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod na jaře těšili, přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Doufáme, že si v nepřeberném množství sportovního vyžití, které se na vám sklonku léta a na podzim vyskytnou, uděláte čas na tuto tradiční karlovarskou "kultovku". My jako pořadatelé jsme připraveni napřít všechny síly k tomu, abychom letošní objektivní negativa zvrátili v pozitiva a vytvořili pro vás nezapomenutelný ročník, o kterém se bude ještě dlouho vyprávět. Sledujte, prosím, v následujících měsících tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

  • omluva pořadatelů...
    userRadek (pořadatel)
    06.04.2015, 17:38
    #permalink
    I když se nám to nestává často a snažíme se, aby se nám to nestávalo vůbec, tak se nám podařilo sesadit v kategorii běžců M40 Honzu Děbnára z prvního místa a podle známého hesla:  když se něco... tak i přesypat pořadí bajkerek v ženách. Všem se samozřejmě omlouváme, výsledky jsme opravili podle cílových fotografií (fotobuňka Bobo). Asi to bylo způsobeno tím vysokým tlakem, sluncem a teplem...

© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 308669 visits ↑↑↑