XC seriál BAHNO

Fórum

RSS
10 příspěvků. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • zmrdi
  9 odpovědí sbaleno  5
  useranonym
  11.04.2015, 18:01
  #permalink
  Si děláte prdel ? Celou dobu davate kus hlíny na provázku a teď nakonec dáte nějakej zkurvenej talíř z půdy jste fakt kreténi , za takovýhle sračky doufám že to příště bude zdarma

  • Re: zmrdi
   1 odpověď sbalena  5
   userRadek (pořadatel)
   12.04.2015, 03:22
   #permalink
   Na anonymních pochvalách nás pořadatele baví:
   - máme s kým diskutovat
   - pomáhá to udělat bahno lepší
   - dozvíme se o sobě věci, který jsme fakt  netušili :-)))
   - víme, že to asi neděláme ůplně špatně, když nějakýmu pašákovi stojí za to tohle napsat

   My to děláme proto, že nás to baví ty blbečku...

   • Re: Re: zmrdi
    userCZervajs
    12.04.2015, 19:36
    #permalink
    Zdravím. Souhlasím, že netřeba komentářů k příspěvku od "zmrda". Děláte to dobře. Držíme palce a hodně zdaru do dalších ročníků.

  • Re: zmrdi
   1 odpověď sbalena  5
   directorDan (pořadatel)
   12.04.2015, 04:38
   #permalink
   Jé, mě se to taky líbí  Už ten nadpis...  Radku, v klidu, vidím jako admin jeho IP a e-mail a to fakt není nikdo z bikerů nebo runerů, co tam dneska byli, prostě jenom troll a frustrovanej chudák bez vztahu ke kolu, asi už jsme tak slavní, že jim za to stojíme. Ale nadpis trefnej. Jako admin dávám BAN za porušení pravidel fóra.
   Jó, až nás tady zjebe Karel Rouča nebo starej Fíca, to se nad sebou fakt asi zamyslíme (zdravím, kluci). Ale tohle není ten případ.
   Ba ba, kde jsou ty časy, kdy závodníci děkovali na fóru; dnes jenom čekáš, aby nás někdo nezjebal, ačkoliv to může udělat hned po dojezdu... 
   Já tento prostor využiji k poděkování závodníkům, že svojí účastí dávají našemu konání smysl, a to již 14 let, díky, díky, díky!

   • Re: Re: zmrdi
    userstarej Fíca
    13.04.2015, 13:46
    #permalink
    ... ať se snažím, jak se snažím, ňák nic na zjebání nemám - možná jen, že talíř budu muset vystavit a ne z něj jíst, když je polepenej :-) - ale jinak co se mě týče, jste na tý půdě našli pěkný kousky a Zuzka už se těší na slibovaný příbory - příště prej si dá bacha, aby před Bahnama pokud možno neměla nic pochroumanýho. 

    Taky je mi blbý pořád se dokola opakovat, ale když se tak opakujete vy, tak já taky:
    za ty roky jsem si zase začal myslet, že už mě nemůžete překvapit - ale vy JÓ (v tom je to opakování - furt ňáký nový překvápka - kam na to chodíte?) - no - Bahnotlon je prostě nářez !!! Po 4. víkendu si rád dám voraz, ale doufám, že jste se našima ztrhanejma ksichtama bavili dost na to, abyste to za rok dali zase.

    A nakonec ještě co jsem tím chtěl vlastně říct v trochu stručnějším balení: DÍKY, jen tak dál !!!

  • Re: zmrdi
   4 odpovědi sbaleny  5
   userFábera petr
   12.04.2015, 10:58
   #permalink
   To jsem teda nevěděl že se někdo muže jmenovat ZMRD!!!nech se přejmenovat magore

   • Re: Re: zmrdi
    3 odpovědi sbaleny  5
    userMila Bohůnek
    12.04.2015, 13:45
    #permalink
    Vubec toho magora nechapu,....Nema cenu to komentovat...Kazdopadne Ja bych rad poradatelum podekoval za Bahnotlon,byl to tedy mazec ;-)...na dalsi rocnik se budu opet tesit...Jste dobra parta poradatelu a delate to super...Zacatek sezony jak ma byt...Jeste jednou dik a na podzim na casovce zdar ;-)

    • Re: Re: Re: zmrdi
     2 odpovědi sbaleny  5
     userMiloš
     12.04.2015, 21:48
     #permalink

     Kuci, děláte to dobře. Jsme rádi za každého organizátora závodů. Jen se nenechte otrávit.


     • Re: Re: Re: Re: zmrdi
      1 odpověď sbalena  5
      userperry
      13.04.2015, 14:19
      #permalink
      Divim se, že vám takovej koment vůbec stojí za reakci. Podle času příspěvku jsem si teda chvilku myslel, že to byl někdo hodně vožralej v čankovský pivnici, ale tak veselo tam snad zas nebylo.

      Každopádně mě mrzí, že jsem letos neměl kolo, ale s tim během výbornej nápad. Letňák byl jeden z nejhezčích krosů, co jsem kdy běžel a Čankov to už byla dokonalost sama. Díky parapetu už tak super tratička ztratila poslední trošku hluchý místo, už se těšim, až si to projedu jen tak. A nakonec pojmout i běh jako časovku nebylo špatný, i když jsem se zezačátku trochu cukal. Tim, jak se to seřadilo od pomalejších po rychlejší, bylo furt s kym běžet.

      Myslim, že i běžců začalo po počáteční rozpačitý účasti chodit čim dál víc, takže doufám, že na běhání nezanevřete a příští rok už si to dám konečně jako Bahnotlon. Snad jen ještě jednou bych zaloboval za to, co jsem nadhazoval už na začátku, že pauza mezi během v 10:00 a bajkem ve 14:30 je fakt dost a možná je to to jediný, co by mě odradilo od toho dát si celý kombo. Protože jsem bajky letos nejezdil, nevim, jaká byla účast, ale možná by stálo za to zvážit sloučení startů ve 12:00 a 14:30.

      • Re: Re: Re: Re: Re: zmrdi
       userradek (pořadatel)
       13.04.2015, 15:09
       #permalink
       Dík Perry... Letos to byl pro nás takovej trochu skok do tmy a nikdo netušil jak to vlastně dopadne. Zjistili jsme, že běžci jsou vlastně v dobrým slůova smyslu stejný hovádka jako bajkeři a tedy naše krevní skupina. Od teď myslím, budou běžci a bahnotlonisti nedílnou a pevnou součástí bahna se vším všudy, tedy i z celým seriálem a vyhlášením v Sedleci. Hejbat s časama budeme, ale spíš tak že ty dvě vlny prohodíme...nicméně to jak to skutečně bude si ještě hodíme hlavou.

© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2021 | admin | 1 on-line  | 321509 visits ↑↑↑