XC seriál BAHNO

AKTUALIZOVÁNO 20.3.2020
Vážení přátelé cyklistiky a běhu,
v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a v souladu s dalšími nařízeními Vlády RUŠÍME jarní variantu seriálu Bahno 2020 a připravujeme přesun akce (všech tří závodů) na PODZIMNÍ TERMÍN tak, aby kontinuita seriálu zůstala zachována.
Děkujeme vám za pochopení a věříme, že všichni, kdo se na závod přihlásili nebo s účastí na něm počítali, nám zachovají přízeň. Sledujte, prosím, v následujících dnech a týdnech tyto stránky, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Fórum

RSS
3 příspěvky. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • podzimní bahno- super akce, díky kluci
  2 odpovědi sbaleny  5
  userhonza děbi
  16.11.2015, 17:03
  #permalink
  Ahoj kluci, rád bych tímto opět poděkoval za super podzimní akci. Mám vaše závody už pod kůží a už jsem na ně dokonce zlákal i 3/4 své rodiny(teda alespoň na běh ). Takže moc díky za skvělou organizaci i atmosféru a omlouvám se za neúčast při vyhlášení. (musel jsem hned po závodě odjet do jižních Čech na vyhlášení ČP v Xterra terénním triatlonu). Takže už se těšíme na jaro . Jo Radku, ještě mám prosbu, nějak ve výsledcích krosu vypadla moje dcerka Jana Děbnárová. Hoďtě jí tam prosím, byla časově někde před svojí mámou Zuzkou - dík moc a hezkou zimní sezónu přejí děbíci z Nejdku.

  • Re: podzimní bahno- super akce, díky kluci
   1 odpověď sbalena  5
   userradrek (pořadatel)
   16.11.2015, 18:25
   #permalink
   ahoj , nejdřív ti poděkuju za tvojí chválu...pak si posypu popel na svojí hlavu...napravíme to rychle. holt zpracování výsledků po sobotním vyhlášení v Sedleci je občas ...jak to říct....zajímavý :-)

   • Re: Re: podzimní bahno- super akce, díky kluci
    userLibor Němec
    16.11.2015, 21:40
    #permalink

    Ahoj,

    díky za pěknou akci,synovi se to líbilo.Škoda jen,že tam nebylo více dětí v kategorii,byli tam jen dva.Na jaře se určitě ukáže na jarních závodech.Ještě jednou díky.

    Libor


© A.M.bike, z.s., web & design: Daniel Danielčák 2002 - 2020 | admin | 1 on-line  | 303878 visits ↑↑↑