Přeskočit na obsah

Info před třetím závodem 2024

Seriál pokračuje zítra (sobota 6. 4.) předposledním třetím dílem u Letního kina, v samém srdci Karlových Varů nedaleko Grandhotelu Pupp a Galerie umění. Nejkratší ze seriálu (4.5 km), ale dynamická a technická trasa s respekt vzbuzujícím převýšením (250 m) provede účastníky mimo jiné proslulou Karlovou vyhlídkou a zastávkou lanovky Jelení skok. Chybět nebudou ani legendy „Noční můra“, „Struhadlo“, „Velbloud“ a „Skalka básníků“, na kterých v minulosti zkřížili pomyslné meče i účastníci Mistrovství ČR v crosscountry horských kol. Pro děti 7 – 10 let je připravena krátká trať s minimem převýšení v lázeňském parku v místě prezentace pod pohodlným dohledem rodičů.

Prosíme řidiče, aby využili doporučeného parkování podél Slovenské ulice a v Poštovním dvoře. Vyhnou se tak případné pokutě. Počasí má být bezmála letní – slunečno a až 22°C. Stále ještě máme pamětní samolepky závodu; kdo si ji dosud nevyzvedl, bude mít pozítří na prezentaci možnost.

Toto je závod pro skutečné milovníky horských kol, které neodradí případná nepřízeň počasí. Pro ty, kdo soutěží o celkové umístění v seriálu, bude následující sobota příležitostí k upevnění pozice nebo postoupení o významný počet příček před soupeře, kteří jsou z cukru a neprojeví dostatek potřebné morálky. Neváhejte a přihlaste se na závod on-line nebo v den konání na místě!

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..