Přeskočit na obsah

Info před druhým závodem 2024

Seriál pokračuje zítra – v sobotu 30. 3. druhým dílem na Goethovce, nejvyšším kopci v srdci Karlových Varů. Dynamická a technická trasa s pestrým povrchem a nejvýše položeným místem startu XC v regionu provede účastníky mimo jiné novým Goetrailem, kopcem Tři kříže a Ottovou výšinou.

DOPORUČUJEME všem bikerům, aby si úsek, kde trasa vede Goetrailem, nejprve cvičně (klidně i několikrát) projeli, aby na ně nevyskočilo nějaké nepříjemné překvapení v podobě skoku, který by nezvládli. Do trailu nebudeme nijak zasahovat ani ho extra značit; každý si může najít svoji stopu, kterou bezpečně dá.

Objevili se také dotazy, zda nepošleme balík cyklistů rovnou do Goetrailu. Samozřejmě, že ne. Po startu (pouze v prvním kole) absolvujete cca 700 metrů dlouhý zaváděcí okruh.

Partner seriálu – Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary – nám vyšel vstříc a rozšířil v kavárně na Goethovce sortiment tak, aby vyhovoval účastníkům Jarního Bahna. V den závodu si zde od 11:00 bude moci zakoupit např. teplé i studené nápoje, kávu, pizzu, jablečný štrůdl a samozřejmě vuřty s pečivem a hořčicí, které si můžete opéci v přilehlém dřevěném altánu.

Počasí na zítřek slibuje slunečno a až 21°C:

Neváhejte a přihlaste se na závod on-line nebo v sobotu na místě!

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..