Výsledky

Z prezenčních listin se někdy dá jen obtížně přečíst jméno nebo název týmu. Pokud došlo k nějakému překlepu, kontaktujte nás. V e-mailu nezapomeňte uvést startovní číslo a kategorii.

Rok 2020

Podzimní: 7.11. 2020

Zpracoval František Bartoš

Rok 2019

Podzimní: 26.10. 2019

Jarní: 23.3. – 6.4 2019

Rok 2018

Podzimní: 10.11. 2018

Zpracovala Ivana Zelingerová

Jarní: 24.3. – 14.4. 2018

Zpracovala Ivana Zelingerová

Rok 2017

Podzimní: 11.11. 2017

Zpracovala Ivana Zelingerová

Jarní: 18.3. – 8.4. 2017

Zpracoval Radek Novák

Rok 2016

Podzimní: 12.11. 2016

Zpracoval Radek Novák

Jarní: 19.3.- 9.4. 2016

Zpracoval Radek Novák

Rok 2015

Podzimní: 14.11. 2015

Zpracoval Radek Novák

Jarní: 21.3.- 11.4. 2015

Zpracoval Radek Novák

Rok 2014

Podzimní: 15.11. 2014

Zpracoval Radek Novák

Jarní: 22.3.- 12.4. 2014

Zpracoval Radek Novák

Rok 2013

Podzimní: 2.11. 2013

Zpracoval Radek Novák

Jarní: 23.3.- 13.4. 2013

Zpracoval Radek Novák

Rok 2012

Podzimní: 17.11. 2012

Zpracoval Radek Novák

Jarní: 24.3.- 14.4. 2012

Zpracoval Daniel Danielčák

Rok 2011

Podzimní: 12.11. 2011

Jarní: 19.3.- 9.4. 2011

Zpracoval Daniel Danielčák

Rok 2010

Podzimní: 6.11. 2010

Zpracoval Daniel Danielčák

Jarní: 20.3.- 10.4. 2010

Zpracoval Daniel Danielčák

Rok 2009

Podzimní: 7.11. 2009

Zpracoval Daniel Danielčák

Jarní: 21.3.- 11.4. 2009

Zpracoval Daniel Danielčák

Rok 2008

Podzimní: 1.11. 2008

Zpracoval Michal Metelka

Jarní: 22.3.- 12.4. 2008

Zpracoval Michal Prokop

Rok 2007

Podzimní: 20.10.- 10.11. 2007

Jarní: 17.3.- 7.4. 2007

Zpracoval Miroslav Peroutka

Rok 2006

Podzimní: 4.11. 2006

Jarní: 25.3.- 15.4. 2006

zpracoval Miroslav Peroutka

Rok 2005

Podzimní: 22.10.- 5.11. 2005

Jarní: 20.3.- 10.4. 2005

zpracoval Miroslav Peroutka

Rok 2004

Podzimní: 16.10. – 6.11. 2004

Jarní: 21.3.- 11.4. 2004

zpracoval Miroslav Peroutka

Rok 2003

Kontrolní časovka 9.11. 2003

1. závod – Tuhnická studánka
2. závod – Čankov
3. závod – Staré hřiště
4. závod – časovka

Rok 2002