Přeskočit na obsah

Info před čtvrtým závodem

Seriál zítra (sobota 8. 4.) zakončí finální díl na Čankově u Karlových Varů. Dynamická a technická trasa provede účastníky oblíbeným terénem kolem Bílé skály.

MTB

Na ČASOVCE startují MTB závodníci v rozestupu 30 nebo 60 vteřin (v závislosti na počtu účastníků), stylem „kdo dřív přijde, ten dřív jede“ podle pokynů pořadatelů. Kategorie B1 a B2 od 11:00, ostatní od 12:00. Kategorie A (děti) absolvuje ve 12:15 hromadný start na vlastním okruhu v počtu kol určeném pořadatelem podle převažujícího věku účastníků. Pro děti je připravena krátká trať s minimem převýšení na louce v místě prezentace pod pohodlným dohledem rodičů.

Vyhlášení MTB vítězů 4. závodu a celkových vítězů seriálu proběhne od 15:00 (zpracování celkových výsledků chvíli trvá) v 2 km vzdálené Sedlecké pivnici v Sedleci, kde je pro nás od 12:00 zamluvený sál. Po skončení jízdy se tam můžete hned přesunout na gáblík a kvalitní nápoje, případně budete mít čas si zajet domů, osprchovat a převléknout se. Pro celkové vítěze MTB jsou připraveny porcelánové medaile a originální porcelánové trofeje z dílny ředitele závodu.

Porcelánové medaile za celkové umístění

Zítra se rozhodne o celkovém prvenství v disciplíně MTB. Zajímavá (především pro „bednaře“) je z tohoto pohledu tabulka průběžného pořadí po 3. závodě. Časovka na Čankově může pořadím ještě pěkně zamíchat. Nezapomeňte, že nárok na celkové umístění mají pouze účastníci s minimálně dvěma absolvovanými závody, včetně toho posledního!

Běh a canicross

Canicross a běžci startují v 10:00, respektive v 10:30. Podle počtu účastníků může být jejich start sloučen. Vyhlášení vítězů běhu a canicrossu proběhnou bezprostředně po doběhu kategorií do cíle. Běžci s pejsky i bez budou na odpoledním vyhlášení celkových výsledků MTB také vítáni!

Kovové medaile za jednotlivý závod

Parkování

Parkovat je možné na louce v bezprostřední blízkosti dějiště závodu.

Počasí

Má být chladno (kolem 4°C), pod mrakem.

Pro ty, kdo v disciplíně MTB soutěží o celkové umístění v seriálu, bude následující sobota rozhodující. Neváhejte a přihlaste se na závod on-line nebo v den konání na místě!

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..