Přeskočit na obsah

Info před druhým závodem

Seriál pokračuje tuto sobotu 25. 3. druhým dílem na Třech křížích, v srdci Karlových Varů. Dynamická a technická trasa s pestrým povrchem a nejvýše položeným místem startu XC v regionu provede účastníky mimo jiné Otovou výšinou a nejvyšší horou na území města – Goethovou vyhlídkou.

Jistě uvítáte, že na Třech křížích bude kromě čaje zdarma i možnost zakoupit si na za mírné ceny (shodně s těmi na Michalu) i další teplé a studené nápoje a občerstvení. Špekáčky si, stejně jako před týdnem, opečete podle svých představ sami, gril bude připraven.

Ačkoliv startovní čísla nejsou díky čipové technologii nutná, rozhodli jsme se pro lepší přehlednost vydávat pro MTB i klasická tištěná čísla na řídítka. Žádáme závodníky, aby je po skončení každého závodu vrátili společně s čipem.

Dětská trasa (7 – 10 let) je situována cca 150 m od hlavního dějiště závodu. Počet okruhů bude cca 4; podle počasí a průměrného věku dětí o tom rozhodne ředitel závodu operativně.

Prosíme všechny, aby k případnému parkování aut využili Hřbitovní ulici a parkoviště v nedalekém hotelu Martel. Vyhnou se tak pokutě. Počasí slibuje polojasno a až 10°C s dopolední srážkou. Neváhejte a přihlaste se na závod on-line nebo v sobotu na místě!

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..