Přeskočit na obsah

Podzim 2022 – změny trasy

Dnešní finální projetí a kontrola trasy s sebou přinesly dvě drobné změny.
a) Mezi kilometry 1,2 a 1,6 se nám zalíbila doposud nepoužívaná pěšina, kterou se nově dostanete nad Bílou skálu. Věříme, že se vám bude líbit.
b) Z louky, kterou přejíždíte (přebíháte) směrem k lesu bezprostředně po startu, je po mnoha letech letos oseté pole. Vyřešili jsme to odbočkou doleva do „rokle“ cca 200 metrů po startu, kudy se po dalších dvou stech metrech dostanete na cestu, vedoucí z konce Čankova do lesa. Žádáme závodníky, aby ani při tréninku oseté pole nepřejížděli a drželi se nového úseku. V opačném případě hrozí nebezpečí, že poškozením cizího majetku dojde ke zrušení závodu.
Obě změny jsou zaneseny do aktuální mapy a úsek „rokle“ bude vyznačen v předstihu tak, abyste si jej mohli načíst nejpozději den před závodem. Děkujeme za pochopení.

Ještě jedna drobnost – při odesílání posledního newsletteru se nám do textu vloudila chybička v podobě termínu závodu 29.12. Inu, tiskařský šotek řádí i v elektronické komunikaci. Omlouváme se a ubezpečujeme vás, že správný termín je samozřejmě 29.10.2022.

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..