Přeskočit na obsah

Report 2023 podzim

28. 10. 2023 – Čankov

Závod proběhl v chladném a střídavém počasí a se slušnou účastí bezmála čtyřiceti závodníků. Děkujeme všem, že svojí přítomností dali našemu snažení smysl. Poděkování patří také pořadatelům a fotografům.

Odpolední vyhlášení vítězů v Sedlecké pivnici se neslo už tradičně v uvolněné atmosféře. V závěru byly také premiérově předány koruny Bahenního krále a královny, o nichž jsme psali zde. Všichni přítomní si to užili.

2023 10 28 Bahna Čankov od Pepína

Autor alba: | Zobrazit toto album na Rajčeti

Toto je ukázka 20 obrázků z 87.
Celé album můžete zobrazit na Rajčeti.

2023 10 28 Bahna Čankov od BoBo

Autor alba: | Zobrazit toto album na Rajčeti

Toto je ukázka 20 obrázků z 174.
Celé album můžete zobrazit na Rajčeti.

Uvažované změny a vylepšení pro rok 2024

Na jaře příštího roku předpokládáme přesun startu a cíle dosavadních Tří křížů ke Goethově vyhlídce a jarní Čankovskou časovku vystřídá časovka na staronovém Linhartu. Vycházíme tím vstříc tradičnímu partnerovi seriálu Bahno – karlovarským Lázeňským lesům a parkům, který je připraven zajistit v těchto místech možnost důstojného občerstvení pro účastníky závodů. První závod na Sokolovském koupališti Michal si již své místo v seriálu vydobyl a rozhodli jsme se zachovat i nejnáročnější trať na Letním kině. Všechny jarní závody chceme mít znovu ošetřeny elektronickou časomírou.

Ve výzvě o Bahenního krále a královnu chceme pokračovat. Podzimní časovku na Čankově, která je jejím finále, chceme zachovat, čeká nás ale zajištění jiného sálu, protože Sedlecká pivnice na konci letošního roku ukončuje provoz.

Na závěr ještě jedna potěšující informace. Letos započala výstavba nového singletrailu z Goethovy vyhlídky s názvem GOEtrail. Předpokládáme, že minimálně jeho větší část bude na jaře příštího roku v takovém stavu, abychom ji zařadili do trasy závodu. Pokud se to podaří a nic tomu nebude bránit, věříme, že si nový prvek patřičně vychutnáte!

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..