Přeskočit na obsah

Info před prvním závodem 2024

Seriál Jarní Bahno 2024 začíná již zítra v sobotu 23.3. prvním závodem na Sokolovském koupališti Michal. Tento kultovní otvírák sezóny nabízí již po třiadvacáté možnost zápolení cyklistům, běžcům a vyznavačům canicrossu na dynamické trati s důstojnými parametry. Neváhejte a přivítejte příchod jara ve sportovním stylu, setkejte se na první celostátní XC akci s přáteli, známými a lidmi, které spojuje láska k cyklistice, běhu a přírodě.

Seriál pak pokračuje v následujících třech sobotách karlovarskými závody na Goethově vyhlídce, Letním kině (jako pohárový svazový závod) a finálním Linhartu. Máme pro vás spoustu novinek. Nastartujte svůj sportovní rok 2024!

Počasí na první závod seriálu Bahno slibuje podmínky, odpovídající ročnímu období, ve kterém se akce koná. Dobrou zprávou je, že trať je pevná a dobře průjezdná, po poledni očekáváme dokonce sanšajn.

Více o počasí na https://www.yr.no

Jsme samozřejmě připraveni i na ty z vás, kteří doposud váhali s přihlášením – registrovat se lze i na místě, nejpozději 1/2 hodiny před startem vaší kategorie.

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..